ZAVŘÍT MENUHOMEPRODUKTPODPORABLOGKONTAKTPŘIHLÁSIT SE
Zpět
Jak uvést battery box do zimního režimu

 

NASTAVENÍ ZIMNÍHO REŽIMU PRO MODELOVOU ŘADU 1F

(CBB 1F Easy)

 

             Pokud se v případě jednofázového systému CBB 1F EASY rozhodnete pro nastavení zimního provozu zařízení, zvládnete jej provést velmi                       snadno dle pokynů uvedených v bodě 1.

             Pakliže se v tomto období rozhodnete pro jeho úplné vypnutí, přečtěte si prosím bod 2.

 

 

 

 

1. Přechod CBB 1F Easy do zimního režimu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otevřete dveře zařízení CES BATTERY BOX a aktivujte spínač s označením SAR do polohy NAHORU. Tímto dojde k nabití baterií na hodnotu 100 %.

Baterie se budou udržovat na 100 % do doby, než deaktivujete spínač SAR nebo přestane být dostupná distribuční síť. Energií z FVE bude systém uspokojovat zátěž objektu. Pokud vznikne přebytek (což je ale v daném období velmi ojedinělé), je odesílán do distribuční sítě (pouze za předpokladu, že máte povolené přetoky).

Více informací o tomto režimu naleznete v uživatelské příručce na straně 11.

 

2. Kompletní odstavení systému CES BATTERY BOX včetně vypnutí měniče

V této variantě je systém zcela vypnut a má nulovou spotřebu. Pokud chcete přistoupit k této verzi, nikdy se ji nepokoušejte provést svépomocně – může dojít k úrazu s následkem smrti nebo nevratnému poškození systému a majetku. Úplné odpojení systému je oprávněn provést pouze certifikovaný montážní technik OIG Power a tato služba je zpoplatněna. Pakliže o ni máte zájem, požádejte o rezervaci termínu servisního technika prostřednictvím kapitoly PODPORA v aplikaci ČEZ BATTERY BOX. Jak na to, jsme psali v článku Servisní podpora ve vaší aplikaci.Zpět