ZAVŘÍT MENUHOMEPRODUKTPODPORABLOGKONTAKTPŘIHLÁSIT SE
Mohlo by vás zajímat

Během naší práce neustále objevujeme nová témata, kterým stojí za to se věnovat více do hloubky či vyjádřit k nim náš vlastní názor. Třeba vám naše zkušenosti pomohou a zážitky zaujmou. Příjemné čtení!

Servisní podpora ve vaší aplikaci

Jistě už víte, že se systémem CES BATTERY BOX získáte automaticky přístup do šikovné aplikace. Dnes vám chceme ukázat, jak můžete jednoduše jejím prostřednictvím odeslat také svůj servisní požadavek.

DETAIL ČLÁNKU
Existují rozdíly v záznamu měření mezi distribucí a systémem CES BATTERY BOX?

Ano, existují. V následujícím článku si podrobně vysvětlíme, proč a jak k tomu dochází.

DETAIL ČLÁNKU
Časté dotazy a mýty

Zájem o systémy CES BATTERY BOX generuje také několik typů častých dotazů, kterým bychom dnes rádi věnovali větší prostor. Elektrotechnika jako taková je vysoce sofistikovaným oborem a naše zařízení není výjimkou.

DETAIL ČLÁNKU
Fandíme Motoru!

Postup jihočeského hokejového týmu do playoff nás skutečně potěšil a i po prvních dvou zápasech neztrácíme naději. V Budvar aréně budeme fandit jako o život.

DETAIL ČLÁNKU
Ukrajino, vydrž

Snažíme se pomáhat všude, kde nám to naše prostředky a síly dovolují. Aktuální dění na Ukrajině nás velmi zasáhlo a její osud nám není lhostejný.

DETAIL ČLÁNKU
Nová generace hybridního systému již brzy!

Unikátní systém lokální výroby a uchovávání elektrické energie nejen z obnovitelných zdrojů rozšiřuje své řady o nový produkt. Tentokrát jsme se zaměřili na řešení pro komplikované podoby střech a minimalizaci hlučnosti zařízení.

DETAIL ČLÁNKU
Spolupráce se Spojenými arabskými emiráty

Partneři ze Spojených arabských emirátů již dlouhodobě oceňují kvalitu a komplexní řešení našich produktů. My si naopak velmi vážíme jejich zájmu a pečlivého přístupu ke každému detailu.

DETAIL ČLÁNKU
Setkání, která nabíjí

Do Českých Budějovic za námi na vizitu dorazila Eva Samková - patříme totiž nově mezi její hrdé sponzory.

DETAIL ČLÁNKU