ZAVŘÍT MENUHOMEPRODUKTPODPORABLOGKONTAKTPŘIHLÁSIT SE
ENGLISH
Mohlo by vás zajímat

Během naší práce neustále objevujeme nová témata, kterým stojí za to se věnovat více do hloubky či vyjádřit k nim náš vlastní názor. Třeba vám naše zkušenosti pomohou a zážitky zaujmou. Příjemné čtení!

Proč se vyplatí investovat do inteligentního systému

Trh s fotovoltaickými systémy a úložišti energie zaznamenal v posledních dvou letech dramatický nárůst a energetická soběstačnost domácností patří mezi rozsáhle diskutovaná témata. S ohledem na vysoké nároky na provoz distribuční sítě a snižující se výkupní ceny solární energie se tak přirozeně novou filozofií stává snaha co nejvíce využít vlastní energii přímo v domácnosti.

DETAIL ČLÁNKU
Čím vás může překvapit ČEZ BATTERY BOX HOME?

Energetická soběstačnost domácností je rozsáhle diskutované téma. Výrazný nárůst výroby energie prostřednictvím fotovoltaických elektráren otevírá u uživatelů důležitou otázku – jak optimálně hospodařit s vlastními přebytky výroby tak, aby co nejméně zatěžovaly distribuční síť a co nejvíce posloužily v samotné domácnosti? Spolehlivým a mnohými instalacemi prověřeným řešením je inteligentní bateriové úložiště ČEZ BATTERY BOX HOME.

DETAIL ČLÁNKU
HC Motor v začínající sezoně s novými posilami

I letos jsme hrdým partnerem hokejového klubu HC Banes Motor České Budějovice a hned v úvodním setkání jsme oslavili naši pokračující spolupráci parádní domácí výhrou.

DETAIL ČLÁNKU
Nový rozhovor na portále TZB-Info

Náš šéf vývoje Ludvík Doleček si udělal malou pracovní pauzu a zavítal na rozhovor na portále TZB-Info - hlavním tématem byly samozřejmě naše hybridní úložiště, jejich benefity a také pár slov o tom, jaká cesta k nim vedla.

DETAIL ČLÁNKU
Bezpečnost vždy na prvním místě

Zprávy z uplynulého měsíce o požáru domácnosti způsobeném bateriemi modulárního úložiště nepatří zrovna mezi ta příjemná čtení a rodině, která si prošla takovou bolestnou zkušeností, posíláme alespoň virtuálně hodně energie. Jedná se však také o příležitost pro rekapitulaci konkrétních vlastností a opatření vedoucích k bezpečnému provozu domácnosti, které využívají naše systémy BATTERY BOX. A to včetně toho, co pro větší bezpečnost vašeho domova můžete dělat vy.

DETAIL ČLÁNKU
Usíná vám aplikace?

Pokud se vám stává, že naše aplikace pravidelně takzvaně usíná, není to její vinou. Operační systémy mobilních zařízení mohou aplikace běžící na pozadí při dlouhodobém spuštění skutečně pozastavit. Jak se tomu vyhnout?

DETAIL ČLÁNKU
Indikace krizového HDO signálu

Zkušení majitelé domácích fotovoltaických výroben vědí, že distributor elektrické energie má oprávnění v případě přetížení distribuční sítě nebo jako prevenci takového stavu vzdáleně omezit vaši výrobnu. Děje se tak s pomocí krizového HDO signálu, jehož aktivace je legislativně povinnou součástí připojení fotovoltaické elektrárny k distribuční síti, a proto jej najdete i v našich zařízeních.

DETAIL ČLÁNKU
Jak krotit přetoky

V online aplikaci ČEZ BATTERY BOX na vás čeká nová funkce - rozšířili jsme uživatelskou možnost řízení přetoků. Abyste se však vyhnuli souvisejícím problémům se svým provozovatelem distribuční sítě, přečtěte si prosím tento článek až do konce.

DETAIL ČLÁNKU
Novinka BATTERY BOX QUEEN oficiálně představena

Uplynulý den nám přinesl milou povinnost představit médiím se společností ČEZ Prodej, naším výhradním distributorem pro Českou republiku, aktuální rozšíření portfolia našich inteligentních hybridních systémů. Avizovaná novinka nese název BATTERY BOX 3F QUEEN a kromě výjimečného vybavení dává do pozornosti také pro český trh ojedinělou službu servisního portálu, jehož hlavním cílem je maximální zefektivnění následné péče o instalovaná zařízení.

DETAIL ČLÁNKU
Časté dotazy - Jak na servis?

Lavinově se množící počty dotazů na téma možných preventivních servisních prohlídek hybridních systémů BATTERY BOX jasně potvrzují, že vám pravidelná péče o tyto chytré boxy není lhostejná, a to nás neskutečně těší! Pro ty z vás, kteří o pravidelné kontrole vašeho zařízení teprve uvažujete nebo vás možná zatím nenapadla, přinášíme krátký souhrn, co všechno takový zásah obnáší.

DETAIL ČLÁNKU
Co byste měli vědět, než si pořídíte BATTERY BOX

O fotovoltaických elektrárnách a bateriových systémech jste už možná přečetli tuny informací nebo také nic. Pokud uvažujete o pořízení systému, který vaši domácnost posune o krok blíže k energetické bezpečnosti při nenadálých výpadcích distribuční sítě a také k částečné soběstačnosti, měli byste si nejdříve položit několik otázek.

DETAIL ČLÁNKU
Využívejte výhody vzdáleného servisu aneb mějte své zařízení online

Víte, že majitelé BATTERY BOX kromě dokonale kompaktního třífázového systému s inteligentním řízením distribuce vyrobené elektrické energie v domácnosti a dalšími s tím spojenými vychytávkami získávají navíc jednu obrovskou výhodu? Tou je vzdálený odborný servisní dohled.  

DETAIL ČLÁNKU
Zvažte přechod vašeho battery boxu do zimního režimu

Zimní období znamená výrazně nižší výrobu FVE, přinášíme proto několik možností, jak na tento fakt připravit váš systém.

DETAIL ČLÁNKU
NOVÉ VIDEO // Objevte všechny funkce řady HOME

V novém videonávodu najdete kromě popisu zařízení také vysvětlení některých důležitých zákonitostí, které provoz takového zařízení obnáší.

DETAIL ČLÁNKU
Zpětný odběr vysloužilých elektrozařízení

Informace ohledně likvidace elektroodpadu.

DETAIL ČLÁNKU
Servisní podpora ve vaší aplikaci

Jistě už víte, že se systémem BATTERY BOX získáte automaticky přístup do šikovné aplikace s informativním přehledem vybraných dat. Dnes vám chceme ukázat, jak můžete jednoduše jejím prostřednictvím odeslat také svůj servisní požadavek.

DETAIL ČLÁNKU
Existují rozdíly v záznamu měření mezi distribucí a systémem CES BATTERY BOX?

Ano, existují. V následujícím článku si podrobně vysvětlíme, proč a jak k tomu dochází.

DETAIL ČLÁNKU
Časté dotazy a mýty

Zájem o systémy BATTERY BOX generuje také několik typů častých dotazů, kterým bychom dnes rádi věnovali větší prostor. Elektrotechnika jako taková je vysoce sofistikovaným oborem a naše zařízení není výjimkou.

DETAIL ČLÁNKU
Fandíme Motoru!

Postup jihočeského hokejového týmu do playoff nás skutečně potěšil a i po prvních dvou zápasech neztrácíme naději. V Budvar aréně budeme fandit jako o život.

DETAIL ČLÁNKU
Ukrajino, vydrž

Snažíme se pomáhat všude, kde nám to naše prostředky a síly dovolují. Aktuální dění na Ukrajině nás velmi zasáhlo a její osud nám není lhostejný.

DETAIL ČLÁNKU
Nová generace hybridního systému již brzy!

Unikátní systém lokální výroby a uchovávání elektrické energie nejen z obnovitelných zdrojů rozšiřuje své řady o nový produkt. Tentokrát jsme se zaměřili na řešení pro komplikované podoby střech a minimalizaci hlučnosti zařízení.

DETAIL ČLÁNKU
Spolupráce se Spojenými arabskými emiráty

Partneři ze Spojených arabských emirátů již dlouhodobě oceňují kvalitu a komplexní řešení našich produktů. My si naopak velmi vážíme jejich zájmu a pečlivého přístupu ke každému detailu.

DETAIL ČLÁNKU
Setkání, která nabíjí

Do Českých Budějovic za námi na vizitu dorazila Eva Samková - patříme totiž nově mezi její hrdé sponzory.

DETAIL ČLÁNKU